eBosna i Hercegovina
Dobrodosao na oficijelni forum eBosne i Hercegovine! Registruj se sada i uživaj !

Welcome to the official forum of eBosnia and Herzegovina! Register now and have fun !

Hvala / Thank you
Admin Team

Join the forum, it's quick and easy

eBosna i Hercegovina
Dobrodosao na oficijelni forum eBosne i Hercegovine! Registruj se sada i uživaj !

Welcome to the official forum of eBosnia and Herzegovina! Register now and have fun !

Hvala / Thank you
Admin Team
eBosna i Hercegovina
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

asddasdasdasdasd

Go down

asddasdasdasdasd Empty asddasdasdasdasd

Komentar by Gazija97 Sun Mar 14, 2010 12:29 am

Pozdrav dragi eSugradjani
Zelio bih vam ko prvo cestitati dan eDrzavnosti.
Ovom prilikom cu vam pisati neke novosti koje se desavaju u eBiH i van nje pa bih poceo sa jednom dobro vijescu:

eBiH Forum

Evo kao sto sam i najavio stize jos jedna dobra vijest a to je da je nas stari forum dobio domenu .com i od sada ide adresa www.erepublik-ebih.com.Zamolio bih vas sve da se registrujete i da pisete postove na forumu sto ce nam pomoci da zadrzimo domenu od strane forumotiona.U toku je i dodjela moderatora na forumu pa se nadam da cete se prijaviti i pomoci razvitku nase eZajednice.Isto tako na nashem forumu mozhete naci i novosti iz svijeta.Uskoro u mojim novinama ide i spisak ambasadora u eBiH Wink

eBiH TW

Kao sto nam je i nash predsjednik najavio u OVOM CLANKU.Prednosti ovog training wara su u tome sto je vrijeme pocetka i zavrsetka mnogo pristupacnije nama nego sto je bilo to prije.U toku je kongresno izglasavanje za MPP sa Rumunijom i upravo se tu desava TW izmedju Rumunije i Moldavije.Cijena ovog TW je 100 Golda sto je za 80 Goldi jeftinije od onog sa Malezijom.

Svicarska

Nazalost izvrsen je impeech nad eSvicarskim predsjednikom i Shaolini su preuzeli vlast nakon impeecha.Vecina eSvicaraca je otisla u inozemstvo.Posto ja neznam bash puno toga o ovome evo sta mi je rekao eSvicarac:

vasmegye "shaolini cine vecinu u Kongresu i mediji su na njihovoj strani.Neki eSvicarci su otisli u inozemstvo nakon impeecha ! "

Stranacki izbori

Evo oficijalnih kandidata od stranaka koji ce pobijedit na izborima osim ako ja to nedozvolim :

eDS- virtuoso bih
LSBIH - admir_m
SUeBiH - buzga
eDSS - Pravoslavac Zauvek

Za ostale stranke cu se raspitat Smile

asddasdasdasdasd 4hzc4p
Gazija97
Gazija97
Citizen of eBiH
Citizen of eBiH

Posts : 314
eRepublik BAM : 376
Join date : 2009-09-01

http://www.ctb-team.com

Na vrh Go down

Na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu