eBosna i Hercegovina
Dobrodosao na oficijelni forum eBosne i Hercegovine! Registruj se sada i uživaj !

Welcome to the official forum of eBosnia and Herzegovina! Register now and have fun !

Hvala / Thank you
Admin Team

Join the forum, it's quick and easy

eBosna i Hercegovina
Dobrodosao na oficijelni forum eBosne i Hercegovine! Registruj se sada i uživaj !

Welcome to the official forum of eBosnia and Herzegovina! Register now and have fun !

Hvala / Thank you
Admin Team
eBosna i Hercegovina
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jedan prijedlog....

4 posters

Go down

Jedan prijedlog.... Empty Jedan prijedlog....

Komentar by Mocca_Trix Fri Dec 11, 2009 4:36 am

Evo sad mi nešto interesantno pade na pamet (rijetko se dešava, al' se ipak desi), pa reko' da to podijelim sa vama....

Ideja je sledeća: eNovine za eBebe.... ili topic na forumu za nas neuke ili kako god....

Naime, postoji dosta članaka o tome šta eBebe treba da rade kada dođu u eRep.... Zaista mnogo korisnih tutorijala oko toga kako se razvijati, kako trošiti novac, gold.ove, gdje raditi itd.... Al' nigdje nema pravih informacija za nas nove šta se zaista dešava u eSvijetu.... Svi stariji igrači se svađaju oko PEACEa, EDENa, PHEONIXa.... Oko koga sve ne.... Pljuju po eFrancuskoj, eUSA ili nekoj petoj zemlji, a mi mali se čudom čudimo gdje smo to došli i šta smo tu zatekli....

Kada bi postojali članci o tome šta se gdje dešava.... Zašto se dešava.... ili čak šta se dešavalo ranije.... Ko, koga i zbog čega ne voli (bar okvirno).... Bilo šta što će nam pomoći da skontamo šta se dešavalo prije nego što smo se mi "rodili" u ovom eRepu.... Možda bi na ovaj način i mi (eBebe) malo brže ušli u fazon, ko-šta-kako.... Pa mogli da pomognemo....

Možda je ovo neizvodljivo, ali mislim da bi trebalo uraditi bar nešto po tom pitanju.... Jer mislim da bi i većina nas novajlija htijela da bude upućena u bar neke osnovne stvari....
Mocca_Trix
Mocca_Trix
Citizen of eBiH
Citizen of eBiH

Posts : 3
eRepublik BAM : 7
Join date : 2009-12-02

Na vrh Go down

Jedan prijedlog.... Empty Re: Jedan prijedlog....

Komentar by Tinja Fri Dec 11, 2009 8:45 pm

Ja sam izdavao clanke o zemljama saveznicima sa orga Min Vanjskih poslova, ali tome ima mjesec i nesto dana. To je bas nekako i a Min obrazovanja ali i za Min vanjskih, da informise nove igrace o situaciji u eSvijetu.

Vidjecu da ponovo pocnemo pisati o tome, sad kada smo osnovali Vijece.
Tinja
Tinja
Citizen of eBiH
Citizen of eBiH

Posts : 154
eRepublik BAM : 206
Join date : 2009-05-07
Location : Kigali

Na vrh Go down

Jedan prijedlog.... Empty Re: Jedan prijedlog....

Komentar by Gazija97 Fri Dec 11, 2009 10:32 pm

Pa ovo bi veoma eBebama pomoglo ali vecini iskusnih igraca to je "mrsko".Po meni je dobra ideja ali da se nadje osoba koja ce redovno izvrsavat svoju duznost
Gazija97
Gazija97
Citizen of eBiH
Citizen of eBiH

Posts : 314
eRepublik BAM : 376
Join date : 2009-09-01

http://www.ctb-team.com

Na vrh Go down

Jedan prijedlog.... Empty Re: Jedan prijedlog....

Komentar by Drag0n Sun Dec 13, 2009 12:08 am

Velika obaveza za ovako neaktivan forum Crying or Very sad
Drag0n
Drag0n
Citizen of eBiH
Citizen of eBiH

Posts : 4
eRepublik BAM : 6
Join date : 2009-12-08

Na vrh Go down

Jedan prijedlog.... Empty Re: Jedan prijedlog....

Komentar by Sponsored content


Sponsored content


Na vrh Go down

Na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu