eBosna i Hercegovina
Dobrodosao na oficijelni forum eBosne i Hercegovine! Registruj se sada i uživaj !

Welcome to the official forum of eBosnia and Herzegovina! Register now and have fun !

Hvala / Thank you
Admin Team

Join the forum, it's quick and easy

eBosna i Hercegovina
Dobrodosao na oficijelni forum eBosne i Hercegovine! Registruj se sada i uživaj !

Welcome to the official forum of eBosnia and Herzegovina! Register now and have fun !

Hvala / Thank you
Admin Team
eBosna i Hercegovina
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pa tetka mu...

3 posters

Go down

Pa tetka mu... Empty Pa tetka mu...

Komentar by Tinja Sun Sep 20, 2009 11:37 am

Opet ja....Very Happy

Ovako, sad smo uveliko u ratu sa PEACE GC savezom. Vise nema ZAJEBANCIJE. Sad znate zasto sam pozivao na reformu vojske. Sada batalite to, treba krpiti ovo sto imamo kako najbolje znamo:

1) treba sastaviti Udarnu Brigadu, od NAJAKTIVNIJIH igraca iz DRAKE i ostalih brigada koji ce svakodnevno ucestvovati u akcijama (kao mobilna jedinica) na strani EDEN/FORTIS. Ovo nije TRENING RAT, mi moramo dati doprinos. Svi ti vojnici trebaju raditi u vojnim firmama svaki dan, te doci na akcije - dobiju otkaz i weapon, ticket odu udaraju i vrate se na posao opet.

2) treba da ministarstvo izdaje obavijesti gdje se boriti za koji dan (preporuke) za stanovnistvo. Nadjite nekog da pise sa orga ako ne mozete sami, dajte keni ili mentaliti to, oni znaju fino.

3) treba organizirati ANTI TO akciju (ok, na tome se radi, to znam). Vratite se da uzmete nasa drzavljanstva jebala vas Ceska u guzicu Razz

4) treba ubaciti jos ljudi u ministarstvo, treba vise prisustva ovog ministarstva u javnosti.


Svi nam se smiju kad pomenemo vojsku, trznite se zaboga miloga, hocu AKCIJE JUCER!!!

Kako vas nije sramota, oni Kanadjani nam se zahvaljuju u novinama a iz cijele zemlje jedino Zaks im pomagao. Dio dragi...Very Happy

AJDEEE VISE DOSTA ZAJEBANCIJE BRE
Tinja
Tinja
Citizen of eBiH
Citizen of eBiH

Posts : 154
eRepublik BAM : 206
Join date : 2009-05-07
Location : Kigali

Na vrh Go down

Pa tetka mu... Empty Re: Pa tetka mu...

Komentar by kenan008 Sun Sep 20, 2009 1:38 pm

Tinja (citat):Opet ja....Very Happy

Ovako, sad smo uveliko u ratu sa PEACE GC savezom. Vise nema ZAJEBANCIJE. Sad znate zasto sam pozivao na reformu vojske. Sada batalite to, treba krpiti ovo sto imamo kako najbolje znamo:

1) treba sastaviti Udarnu Brigadu, od NAJAKTIVNIJIH igraca iz DRAKE i ostalih brigada koji ce svakodnevno ucestvovati u akcijama (kao mobilna jedinica) na strani EDEN/FORTIS. Ovo nije TRENING RAT, mi moramo dati doprinos. Svi ti vojnici trebaju raditi u vojnim firmama svaki dan, te doci na akcije - dobiju otkaz i weapon, ticket odu udaraju i vrate se na posao opet.

2) treba da ministarstvo izdaje obavijesti gdje se boriti za koji dan (preporuke) za stanovnistvo. Nadjite nekog da pise sa orga ako ne mozete sami, dajte keni ili mentaliti to, oni znaju fino.

3) treba organizirati ANTI TO akciju (ok, na tome se radi, to znam). Vratite se da uzmete nasa drzavljanstva jebala vas Ceska u guzicu Razz

4) treba ubaciti jos ljudi u ministarstvo, treba vise prisustva ovog ministarstva u javnosti.


Svi nam se smiju kad pomenemo vojsku, trznite se zaboga miloga, hocu AKCIJE JUCER!!!

Kako vas nije sramota, oni Kanadjani nam se zahvaljuju u novinama a iz cijele zemlje jedino Zaks im pomagao. Dio dragi...Very Happy

AJDEEE VISE DOSTA ZAJEBANCIJE BRE

Slazem se.
kenan008
kenan008
Administrator
Administrator

Posts : 344
eRepublik BAM : 388
Join date : 2009-05-25

Na vrh Go down

Pa tetka mu... Empty Re: Pa tetka mu...

Komentar by Mancini Horvat Wed Sep 23, 2009 10:35 am

Reforma djelomicno sprovedena, imate clanak u novinama MO
Mancini Horvat
Mancini Horvat
Citizen of eBiH
Citizen of eBiH

Posts : 51
eRepublik BAM : 83
Join date : 2009-05-09
Location : Mostar

Na vrh Go down

Pa tetka mu... Empty Re: Pa tetka mu...

Komentar by Tinja Wed Sep 23, 2009 7:25 pm

Da, stvari su pokrenute. Keno, ili neko drugi, mozete obrisati ovu temu. Very Happy
Tinja
Tinja
Citizen of eBiH
Citizen of eBiH

Posts : 154
eRepublik BAM : 206
Join date : 2009-05-07
Location : Kigali

Na vrh Go down

Pa tetka mu... Empty Re: Pa tetka mu...

Komentar by kenan008 Wed Sep 23, 2009 10:44 pm

Tinja (citat):Da, stvari su pokrenute. Keno, ili neko drugi, mozete obrisati ovu temu. Very Happy

tvoja rijec moja zapovjed Smile
kenan008
kenan008
Administrator
Administrator

Posts : 344
eRepublik BAM : 388
Join date : 2009-05-25

Na vrh Go down

Pa tetka mu... Empty Re: Pa tetka mu...

Komentar by Sponsored content


Sponsored content


Na vrh Go down

Na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu