eBosna i Hercegovina
Dobrodosao na oficijelni forum eBosne i Hercegovine! Registruj se sada i uživaj !

Welcome to the official forum of eBosnia and Herzegovina! Register now and have fun !

Hvala / Thank you
Admin Team

Join the forum, it's quick and easy

eBosna i Hercegovina
Dobrodosao na oficijelni forum eBosne i Hercegovine! Registruj se sada i uživaj !

Welcome to the official forum of eBosnia and Herzegovina! Register now and have fun !

Hvala / Thank you
Admin Team
eBosna i Hercegovina
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Company

2 posters

Go down

Company Empty Company

Komentar by Merhametly Thu Sep 03, 2009 2:22 pm

Pozz svima.E ovako.....dostigao sam level 11 i mislio sam otvoriti jednu organizaciju kako bih osnovao firmu.Prije bilo kakvih akcija mislio sam pitati one malo iskusnije koji vec imaju svoje kompanije.Pratio sam malo trziste ovih dana al sam jos neodlucan koju firmu da otvorim tj. sa kojom bih imao najveci profit.Vidim da ima dosta firmi koje rade grain tako da je tu velika konkurencija pa sam mislio da mozda otvorim weapon factory.Zanima me koja bi bila cijena iron-a i koliko sam ja tu dobar.Za bilo kakve savjete bio bih vam zahvalan.

Isto tako razmisljao sam da ako bi jos neko otvarao kompaniju da se udruzimo i da zajedno osnujemo organizaciju.Jedan bi se brinuo oko radnika(koliki im je wellnes, level, plata,...) a drugi bi pratio trziste sirovina i cijene samih proizvoda i pratio konkurenciju na trzistu.

Ako ima zainteresovanih nek mi se jave na PM

Pozz Very Happy
Merhametly
Merhametly
Citizen of eBiH
Citizen of eBiH

Posts : 11
eRepublik BAM : 15
Join date : 2009-08-23
Location : Federation of Bosnia and Herzegovina, eBiH

Na vrh Go down

Company Empty Re: Company

Komentar by kenan008 Thu Sep 03, 2009 3:11 pm

Merhametly (citat):Pozz svima.E ovako.....dostigao sam level 11 i mislio sam otvoriti jednu organizaciju kako bih osnovao firmu.Prije bilo kakvih akcija mislio sam pitati one malo iskusnije koji vec imaju svoje kompanije.Pratio sam malo trziste ovih dana al sam jos neodlucan koju firmu da otvorim tj. sa kojom bih imao najveci profit.Vidim da ima dosta firmi koje rade grain tako da je tu velika konkurencija pa sam mislio da mozda otvorim weapon factory.Zanima me koja bi bila cijena iron-a i koliko sam ja tu dobar.Za bilo kakve savjete bio bih vam zahvalan.

Isto tako razmisljao sam da ako bi jos neko otvarao kompaniju da se udruzimo i da zajedno osnujemo organizaciju.Jedan bi se brinuo oko radnika(koliki im je wellnes, level, plata,...) a drugi bi pratio trziste sirovina i cijene samih proizvoda i pratio konkurenciju na trzistu.

Ako ima zainteresovanih nek mi se jave na PM

Pozz Very Happy

da naprvis organizaciju treba ti 5 golda a za companiju q1 20 golda te jos moras imat minimalno 5 gold kao pocetni kapital za plate ,raw itd itd.. tako da dok skupis te golde imat ces vremena da ispitas trziste a o do tada ce se vjerovatno mnogo stvari promjenut.
kenan008
kenan008
Administrator
Administrator

Posts : 344
eRepublik BAM : 388
Join date : 2009-05-25

Na vrh Go down

Na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu