eBosna i Hercegovina
Dobrodosao na oficijelni forum eBosne i Hercegovine! Registruj se sada i uživaj !

Welcome to the official forum of eBosnia and Herzegovina! Register now and have fun !

Hvala / Thank you
Admin Team

Join the forum, it's quick and easy

eBosna i Hercegovina
Dobrodosao na oficijelni forum eBosne i Hercegovine! Registruj se sada i uživaj !

Welcome to the official forum of eBosnia and Herzegovina! Register now and have fun !

Hvala / Thank you
Admin Team
eBosna i Hercegovina
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pitanje za igrače koji dobro poznaju pravila eRepublika

3 posters

Go down

Pitanje za igrače koji dobro poznaju pravila eRepublika Empty Pitanje za igrače koji dobro poznaju pravila eRepublika

Komentar by Vehbija Tue Sep 01, 2009 9:39 pm

Jeli dozvoljeno kao što sam ja stavio u novine prijedlog da ljudi trejdaju gold za ultra kredit?Neki mi govore da je to zabranjeno,a vidim dole da oni prodaju gold za eure!
Vehbija
Vehbija
Citizen of eBiH
Citizen of eBiH

Posts : 61
eRepublik BAM : 75
Join date : 2009-08-12
Age : 33
Location : FBiH

Na vrh Go down

Pitanje za igrače koji dobro poznaju pravila eRepublika Empty Re: Pitanje za igrače koji dobro poznaju pravila eRepublika

Komentar by Tinja Tue Sep 01, 2009 11:31 pm

Vehbija (citat):Jeli dozvoljeno kao što sam ja stavio u novine prijedlog da ljudi trejdaju gold za ultra kredit?Neki mi govore da je to zabranjeno,a vidim dole da oni prodaju gold za eure!

Gold za eure prodaju vlasnici stranice, na taj nacin zaradjuju za odrzavanje igre (zbog tih para su i napravili igru, a ne da se zaj****u sa nama). Igracima je zabranjeno trgovati...ali postoji crno trziste, samo znaci nemoj pisati u igri, vec posluj na chatu i forumu.


Tinja: komentar modifikovan dana: Wed Sep 02, 2009 1:57 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Tinja
Tinja
Citizen of eBiH
Citizen of eBiH

Posts : 154
eRepublik BAM : 206
Join date : 2009-05-07
Location : Kigali

Na vrh Go down

Pitanje za igrače koji dobro poznaju pravila eRepublika Empty Re: Pitanje za igrače koji dobro poznaju pravila eRepublika

Komentar by kenan008 Tue Sep 01, 2009 11:34 pm

Tinja (citat):
Vehbija (citat):Jeli dozvoljeno kao što sam ja stavio u novine prijedlog da ljudi trejdaju gold za ultra kredit?Neki mi govore da je to zabranjeno,a vidim dole da oni prodaju gold za eure!

Gold za eure prodaju vlasnici stranice, na taj nacin zaradjuju za odrzavanje igre (zbog tih para su i napravili igru, a ne da se zaj****u sa nama). Igracima je zabranjeo trgovati...ali postoji crno trziste, samo znaci nemoj pisati u giri, vec posluj na chatu i forumu.

eto tinja ti je objasinio mozes sa nasom rajom po chatu mjenjat al nemoj objavljivat u novine.
kenan008
kenan008
Administrator
Administrator

Posts : 344
eRepublik BAM : 388
Join date : 2009-05-25

Na vrh Go down

Pitanje za igrače koji dobro poznaju pravila eRepublika Empty Re: Pitanje za igrače koji dobro poznaju pravila eRepublika

Komentar by Vehbija Wed Sep 02, 2009 12:01 pm

Hvala.Obrisao sam clanak i sklonio dokaze!HEHE
Vehbija
Vehbija
Citizen of eBiH
Citizen of eBiH

Posts : 61
eRepublik BAM : 75
Join date : 2009-08-12
Age : 33
Location : FBiH

Na vrh Go down

Pitanje za igrače koji dobro poznaju pravila eRepublika Empty Re: Pitanje za igrače koji dobro poznaju pravila eRepublika

Komentar by kenan008 Wed Sep 02, 2009 2:47 pm

Vehbija (citat):Hvala.Obrisao sam clanak i sklonio dokaze!HEHE

ok, ide LOCK na temu buduci da si dobio odgovor.
kenan008
kenan008
Administrator
Administrator

Posts : 344
eRepublik BAM : 388
Join date : 2009-05-25

Na vrh Go down

Pitanje za igrače koji dobro poznaju pravila eRepublika Empty Re: Pitanje za igrače koji dobro poznaju pravila eRepublika

Komentar by Sponsored content


Sponsored content


Na vrh Go down

Na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu