eBosna i Hercegovina
Dobrodosao na oficijelni forum eBosne i Hercegovine! Registruj se sada i uživaj !

Welcome to the official forum of eBosnia and Herzegovina! Register now and have fun !

Hvala / Thank you
Admin Team

Join the forum, it's quick and easy

eBosna i Hercegovina
Dobrodosao na oficijelni forum eBosne i Hercegovine! Registruj se sada i uživaj !

Welcome to the official forum of eBosnia and Herzegovina! Register now and have fun !

Hvala / Thank you
Admin Team
eBosna i Hercegovina
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Varalice

3 posters

Go down

Varalice Empty Varalice

Komentar by Tinja Fri Aug 21, 2009 3:58 pm

U zadnje vrijeme cesto se nadje likova koji se dogovore da ce trgovati sa vama preko "Donate-a", ali uvijek postoji rizik da ce vas prevariti. Preporuka je da trgujete samo sa ljudima koje znate ili sa kojim ste vec trgovali ili su to cinili vasi prijatelji.

Htio bih da napravimo spisak likova koji su se vise puta pokazali kao varalice, dakle
Crnu listu igraca varalica sa kojima ne treba trgovati:.

Za sada imam samo dva imena, ali ako bude jos, ako vas neko prevari dodajte ga i barem tako sprijecite da ponovo vara i druge eBosance i Hercegovce.

Dakle, ne trgujte sa:

1) Padraig_Pearse
Njegov profil : http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1345724

Ovaj eIrac je poznati varalica, i prevario je niz ljudi do sada; tek je nedavno imao jednu zrtvu iz eBiH, dodushe mozda ih je imao jos ali ja znam za jednu Smile


2) Stevan-silni
Njegov profi: http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1757163

Ovaj eSrbin dolazi na nas chat pod razlicitim nickovima i navodno kupuje oruzje, ali posto su ga "prevarili neki za 50 BAMA", trazi da vi posaljete prvo oruzje ili bar dio, pa ce on novac. I meni je nudio to, ali sam odbio.

Oni koji padnu na to (a ima ih) pa posalju - nikad ne vide pare, ako ga pitate gdje su reci ce da mu niste poslali nista (iako se vidi na donate listi, ali noob valjda ne zna za nju). Inace, on se u eSrbiji reklamira kao osoba koja dijeli oruzje Srbima patriotama.

Dalje je na vama Smile
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Tinja
Tinja
Citizen of eBiH
Citizen of eBiH

Posts : 154
eRepublik BAM : 206
Join date : 2009-05-07
Location : Kigali

Na vrh Go down

Varalice Empty Re: Varalice

Komentar by kenan008 Fri Aug 21, 2009 11:25 pm

contract ha ya Very Happy
kenan008
kenan008
Administrator
Administrator

Posts : 344
eRepublik BAM : 388
Join date : 2009-05-25

Na vrh Go down

Varalice Empty Re: Varalice

Komentar by Mentalita Sat Aug 22, 2009 12:02 pm

kenan008 (citat):contract ha ya Very Happy
Ma mrsko ljudima zbog jednog weapona raditi ugovor, pa ih onda ovi scammaju jer im nista ne mogu jer ugovora nije bilo.
Mentalita
Mentalita
Administrator
Administrator

Posts : 369
eRepublik BAM : 486
Join date : 2009-05-06
Location : Federation of Bosnia and Herzegovina, eBiH

http://ebih.niceboard.net

Na vrh Go down

Varalice Empty Re: Varalice

Komentar by Sponsored content


Sponsored content


Na vrh Go down

Na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu