eBosna i Hercegovina
Dobrodosao na oficijelni forum eBosne i Hercegovine! Registruj se sada i uživaj !

Welcome to the official forum of eBosnia and Herzegovina! Register now and have fun !

Hvala / Thank you
Admin Team

Join the forum, it's quick and easy

eBosna i Hercegovina
Dobrodosao na oficijelni forum eBosne i Hercegovine! Registruj se sada i uživaj !

Welcome to the official forum of eBosnia and Herzegovina! Register now and have fun !

Hvala / Thank you
Admin Team
eBosna i Hercegovina
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Neprimjerno ponašanje - čak bio član kongresa !!!

+3
mobster1930
Tinja
salex
7 posters

Go down

Neprimjerno ponašanje - čak bio član kongresa !!! Empty Neprimjerno ponašanje - čak bio član kongresa !!!

Komentar by salex Sun Aug 09, 2009 3:02 pm

Neprimjerno ponašanje - čak bio član kongresa !!! 309q4ib

Eto još jedan kvalitetan igrač ode samo zbog gluposti .,

http://www.erepublik.com/en/article/novi-heroji-i-neutralna-ebih-888257/1/all
salex
salex
Citizen of eBiH
Citizen of eBiH

Posts : 15
eRepublik BAM : 17
Join date : 2009-08-07

Na vrh Go down

Neprimjerno ponašanje - čak bio član kongresa !!! Empty Re: Neprimjerno ponašanje - čak bio član kongresa !!!

Komentar by Tinja Sun Aug 09, 2009 3:47 pm

Tinja
Tinja
Citizen of eBiH
Citizen of eBiH

Posts : 154
eRepublik BAM : 206
Join date : 2009-05-07
Location : Kigali

Na vrh Go down

Neprimjerno ponašanje - čak bio član kongresa !!! Empty Re: Neprimjerno ponašanje - čak bio član kongresa !!!

Komentar by salex Sun Aug 09, 2009 4:19 pm

Daj ljudi nemojte se zajebavati hoćete da nas sve pobanaju ... jbt...

http://www.erepublik.com/en/article/samo-za-cipelka-888353/1/20

ako hoćete prestati igrat nemojte rušit naloge
salex
salex
Citizen of eBiH
Citizen of eBiH

Posts : 15
eRepublik BAM : 17
Join date : 2009-08-07

Na vrh Go down

Neprimjerno ponašanje - čak bio član kongresa !!! Empty Re: Neprimjerno ponašanje - čak bio član kongresa !!!

Komentar by mobster1930 Sun Aug 09, 2009 7:39 pm

Šta ovime hoćeš da kažeš ? Zašto ovo uopšte postaš na forumu eBiH ? Ako imaš nešto protiv toga igrača, pošalji mu na PM.

Gadi mi se kada ovakve ljude vidim; prvo one pojedince što psuju i vrijeđaju, a druge što to povezuju sa svim ostalim, pa moram da čitam debilne komentare poput "zar nisi znao da su svi muslimani takvi?". Ako nam misliš išta nabadati na nos, molim te idi odavde, ne možemo mi puno utjecati na njega, niti što je bio u kongresu (vjerovatno nije bio ovakav prije) - ja sam ga lično reportovao i to je sve od mene.

Sve što pokušavaš reći da ste vi zbog ovoga ugroženi - e pa, nije cijela država kriva što ima ovakvih pojedinaca. Ima ovakvih i kod vas, ja sam fino report, nisam se žalio na njegovom forumu.
avatar
mobster1930
1337
1337

Posts : 60
eRepublik BAM : 69
Join date : 2009-05-06

Na vrh Go down

Neprimjerno ponašanje - čak bio član kongresa !!! Empty Re: Neprimjerno ponašanje - čak bio član kongresa !!!

Komentar by salex Sun Aug 09, 2009 8:40 pm

Zato što nam je otišao još jedan kvalitetan igrač , eto zato ... A ko's ti da glumiš ovdje glavnog hadžiju i da se tako raspravljaš ko da je forum tvoja lična svojina !? Suspect
salex
salex
Citizen of eBiH
Citizen of eBiH

Posts : 15
eRepublik BAM : 17
Join date : 2009-08-07

Na vrh Go down

Neprimjerno ponašanje - čak bio član kongresa !!! Empty Re: Neprimjerno ponašanje - čak bio član kongresa !!!

Komentar by mobster1930 Sun Aug 09, 2009 8:47 pm

salex (citat):Zato što nam je otišao još jedan kvalitetan igrač , eto zato ... A ko's ti da glumiš ovdje glavnog hadžiju i da se tako raspravljaš ko da je forum tvoja lična svojina !? Suspect

Molim ? Pa ovo je službeni forum eBiH zajednice, nije doktora jarkoca samira ili tamo nekog desetog. Oko kvalitetnih igrača ... kvalitetan je u smislu levela; očigledno u raspravama nije. I dobio je samo temp ban, u čemu je finta ?

Da je CIPELKO imalo pametan, prvo ne bi odgovarao na takve članke uopšte, a drugo, ako odgovara - neka ne priča o tome kako je ugrožen. Obradujete se kad naiđete na ovakve likove, da imate nekakve izgovore silent
avatar
mobster1930
1337
1337

Posts : 60
eRepublik BAM : 69
Join date : 2009-05-06

Na vrh Go down

Neprimjerno ponašanje - čak bio član kongresa !!! Empty Re: Neprimjerno ponašanje - čak bio član kongresa !!!

Komentar by salex Sun Aug 09, 2009 9:27 pm

Jesil ti bolan vidovit , pa znaš koji smo to mi , a koji te to pa vi ? i u ostalom toj zajednici pripadam ja i svako drugi ko se osjeća tako ... I treće , neželim nikog da branim draže bi mi bilo da se ovo nije desilo , ali MrBrain je prvi njemu psovao mater ... nevidim kako ja mogu biti kriv ako sam se prethodno kulturno ponašo ,,,
salex
salex
Citizen of eBiH
Citizen of eBiH

Posts : 15
eRepublik BAM : 17
Join date : 2009-08-07

Na vrh Go down

Neprimjerno ponašanje - čak bio član kongresa !!! Empty Re: Neprimjerno ponašanje - čak bio član kongresa !!!

Komentar by Mentalita Sun Aug 09, 2009 10:37 pm

Ma nas narod je takav i lako se isprovocira,.razumijem ja MrBraina na glavu mu se popeo onaj CIPELKO koji je i mnogima drugima samo sto oni ne zele javno psovati da dobiju ban, i jest' CIPELKO idiot istina je tu nema dileme.. btw. nije on ugrozen sa ovim cinom on se raduje jer je jos jedan bh. igrac dobio ban..
Mentalita
Mentalita
Administrator
Administrator

Posts : 369
eRepublik BAM : 486
Join date : 2009-05-06
Location : Federation of Bosnia and Herzegovina, eBiH

http://ebih.niceboard.net

Na vrh Go down

Neprimjerno ponašanje - čak bio član kongresa !!! Empty Re: Neprimjerno ponašanje - čak bio član kongresa !!!

Komentar by kenan008 Sun Aug 09, 2009 11:05 pm

mentlita obrisi temu cipelka i ostale nacionliste treba samo ignorirat.
Nevolim gledat psovanje prepucavanje i ostale stvari.

Mentalita lock i obrisi temu skorz.
kenan008
kenan008
Administrator
Administrator

Posts : 344
eRepublik BAM : 388
Join date : 2009-05-25

Na vrh Go down

Neprimjerno ponašanje - čak bio član kongresa !!! Empty Re: Neprimjerno ponašanje - čak bio član kongresa !!!

Komentar by mobster1930 Sun Aug 09, 2009 11:52 pm

salex (citat):Jesil ti bolan vidovit , pa znaš koji smo to mi , a koji te to pa vi ? i u ostalom toj zajednici pripadam ja i svako drugi ko se osjeća tako ... I treće , neželim nikog da branim draže bi mi bilo da se ovo nije desilo , ali MrBrain je prvi njemu psovao mater ... nevidim kako ja mogu biti kriv ako sam se prethodno kulturno ponašo ,,,

LOL. Kakva bolan krivnja ? Jesi li ti skontao o čemu ja pričam ?

Ovakvim temama nije mjesto na forumu. Niko ne voli psovanje, čemu onda postaš ? Nabijaš nam svima na nos da smo svi takvi - da ste "ugroženi". Pročitaj šta ja pišem, a ne da pogledaš onako ispod / preko oka i kreneš odmah pisati post.
avatar
mobster1930
1337
1337

Posts : 60
eRepublik BAM : 69
Join date : 2009-05-06

Na vrh Go down

Neprimjerno ponašanje - čak bio član kongresa !!! Empty Re: Neprimjerno ponašanje - čak bio član kongresa !!!

Komentar by salex Mon Aug 10, 2009 12:53 am

mobster1930 (citat):
LOL. Kakva bolan krivnja ? Jesi li ti skontao o čemu ja pričam ?

Nemam pojma o čemu pričaš , koliko znam ja sam pokrenuo topik ?

mobster1930 (citat):
Ovakvim temama nije mjesto na forumu. Niko ne voli psovanje, čemu onda postaš ?

apsolutno pogrešno, baš je mjesto ovđe na forumu, ovo se desilo u medijskom prostoru eBiH , i ako nećemo raspravljat na forumu eBiH zajednice , onda đećemo ?! Ovo samo treba da posluži kao loš primjer , a ne kao dika ...

mobster1930 (citat):
Nabijaš nam svima na nos da smo svi takvi - da ste "ugroženi". Pročitaj šta ja pišem, a ne da pogledaš onako ispod / preko oka i kreneš odmah pisati post.

Kome ja nabijam, i šta ? Nađi gdje sam gore rekao da si ti takav i dobićeš od mene deset golda , ako ne pronađeš gdje sam to rekao ti meni deset golda .?

' Da ste ugroženi ' ko , s' kime si ti to mene svrstao ? Neostavljaš mogućnosti da ti odgovorim kako treba jer upadaš kao manit u topik i pričaš ' nešto' što nema veze ...

edit: ,a i treba otvorit neku diskusiju da ovaj forum postane malo zanimljiviji i čitanji Smile
salex
salex
Citizen of eBiH
Citizen of eBiH

Posts : 15
eRepublik BAM : 17
Join date : 2009-08-07

Na vrh Go down

Neprimjerno ponašanje - čak bio član kongresa !!! Empty Re: Neprimjerno ponašanje - čak bio član kongresa !!!

Komentar by Agich Mon Aug 10, 2009 1:01 am

ma jebite mame preko pm, boli nas spamer qur.. što ti psuje
@ vjerovatno ima razloga, pa i ja potpisujem psovku XD
Agich
Agich
Top spamer
Top spamer

Posts : 343
eRepublik BAM : 403
Join date : 2009-05-07

Na vrh Go down

Neprimjerno ponašanje - čak bio član kongresa !!! Empty Re: Neprimjerno ponašanje - čak bio član kongresa !!!

Komentar by wudu Mon Aug 10, 2009 2:07 am

LOCK
wudu
wudu
Administrator
Administrator

Posts : 110
eRepublik BAM : 133
Join date : 2009-05-06

Na vrh Go down

Neprimjerno ponašanje - čak bio član kongresa !!! Empty Re: Neprimjerno ponašanje - čak bio član kongresa !!!

Komentar by Mentalita Thu Aug 13, 2009 2:36 pm

saljem u kantu
Mentalita
Mentalita
Administrator
Administrator

Posts : 369
eRepublik BAM : 486
Join date : 2009-05-06
Location : Federation of Bosnia and Herzegovina, eBiH

http://ebih.niceboard.net

Na vrh Go down

Neprimjerno ponašanje - čak bio član kongresa !!! Empty Re: Neprimjerno ponašanje - čak bio član kongresa !!!

Komentar by Sponsored content


Sponsored content


Na vrh Go down

Na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu