eBosna i Hercegovina
Dobrodosao na oficijelni forum eBosne i Hercegovine! Registruj se sada i uživaj !

Welcome to the official forum of eBosnia and Herzegovina! Register now and have fun !

Hvala / Thank you
Admin Team

Join the forum, it's quick and easy

eBosna i Hercegovina
Dobrodosao na oficijelni forum eBosne i Hercegovine! Registruj se sada i uživaj !

Welcome to the official forum of eBosnia and Herzegovina! Register now and have fun !

Hvala / Thank you
Admin Team
eBosna i Hercegovina
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SPREMA NAM/VAM SE ZVRČKA

+5
Ban Strah
grobarDeyan
matadox
Mentalita
paprikasica
9 posters

Go down

SPREMA NAM/VAM SE ZVRČKA Empty SPREMA NAM/VAM SE ZVRČKA

Komentar by paprikasica Thu Aug 06, 2009 3:25 pm

Dakle ja jesam relativno mali level trenutno, ali sam prije igrao/la ovu igricu.
Vama treba biti jasno da vam se sprema zvrčka iz esrbije i da se koliko jučer trebalo početi raditi na planu odbrane. Nažalost zavaravate se ako mislite da ima mjesta za razgovore. Kome nije jasno neka pogleda njihove enovine u esrbiji.

Prijedlozi:
1. Postaviti jake diplomatske odnose sa nekim državam unutar PEACE saveza prije svega tu mislim na eindoneziju i etursku (vidjeti njihove zahtjeve šta bi mi to morali uraditi da potpišemo MPP sa njima) i isto tako razgovarati sa erumunijom. Trebaju nam jake diplomate. Iako rat ne ide dobro po eusa i ekanada mislim da je to daleko od gotovog. Ako se priključimo njima idemo onda umrijeti ili pobijediti do kraja sa njima.

Dakle mi moramo dobro odvagati situaciju i mislim da ćemo veoma teško moći ostati neutralni.
Mislim da je sada vrijeme da se otvore pregovori sa ehrvatskom i dogovorit potpisivanje međusobne suradnje i uzajamnog vojnog djelovanja. Nama trebaju saveznici prijatelji. Na kraju krajeva ovo je samo igrica ali pošto se RL frustracije prenose i ovdje zašto neučiniti ovo zanimljivijim Smile .

2. Napraviti ebaby boom u ebih. Potrebno nam je više ljudi. Trenutno se ništa ne dešava i ljudima je vjerovatno dosadno igrati ovu igricu gdje se sve svodi na prepucavanja. Mi moramo imati leđa ukoliko neželimo da budemo napadnuti. Neutralnost je dobra ali tu postaješ lagan plijen. Vrijeme je da se probudimo sprema nam se '92 u igrici i ko to ne vidi neće nikada vidjeti.

Bilo bi sjajno kada bi se nešto moglo dogovoriti, ali nezavaravajte se to se neće desiti zato uraditi sve u svojoj moći da održite ebih jednistvenu.
Odmjerenim političkim potezima, laganim baby bumom dočekajmo spremni neprijatelja jer on uskoro dolazi!

Spremno za domovinu:
Paprikašica
paprikasica
paprikasica
Citizen of eBiH
Citizen of eBiH

Posts : 2
eRepublik BAM : 4
Join date : 2009-08-06

Na vrh Go down

SPREMA NAM/VAM SE ZVRČKA Empty Re: SPREMA NAM/VAM SE ZVRČKA

Komentar by Mentalita Thu Aug 06, 2009 5:45 pm

Nek nas napadnu, dat ce nam odlican materijal za baby boom afro

tako se privuce raja kad cuje "eSrbija vrsi agresiju na eBiH" i masovno se registruje.. isto ko sto su eHrvati drzali pod okupacijom eSrbiju pa su se kasnije ovi oslobodili i sad ovi imaju vise stanovnika nego oni ..
Mentalita
Mentalita
Administrator
Administrator

Posts : 369
eRepublik BAM : 486
Join date : 2009-05-06
Location : Federation of Bosnia and Herzegovina, eBiH

http://ebih.niceboard.net

Na vrh Go down

SPREMA NAM/VAM SE ZVRČKA Empty Re: SPREMA NAM/VAM SE ZVRČKA

Komentar by matadox Thu Aug 06, 2009 5:49 pm

Objektivna si ko objektiv od fotoaparata (c) leshina Smile
avatar
matadox
Citizen of eBiH
Citizen of eBiH

Posts : 151
eRepublik BAM : 186
Join date : 2009-05-06

Na vrh Go down

SPREMA NAM/VAM SE ZVRČKA Empty Re: SPREMA NAM/VAM SE ZVRČKA

Komentar by grobarDeyan Thu Aug 06, 2009 5:55 pm

paprikasica (citat):Dakle ja jesam relativno mali level trenutno, ali sam prije igrao/la ovu igricu.
Vama treba biti jasno da vam se sprema zvrčka iz esrbije i da se koliko jučer trebalo početi raditi na planu odbrane. Nažalost zavaravate se ako mislite da ima mjesta za razgovore. Kome nije jasno neka pogleda njihove enovine u esrbiji.

Prijedlozi:
1. Postaviti jake diplomatske odnose sa nekim državam unutar PEACE saveza prije svega tu mislim na eindoneziju i etursku (vidjeti njihove zahtjeve šta bi mi to morali uraditi da potpišemo MPP sa njima) i isto tako razgovarati sa erumunijom. Trebaju nam jake diplomate. Iako rat ne ide dobro po eusa i ekanada mislim da je to daleko od gotovog. Ako se priključimo njima idemo onda umrijeti ili pobijediti do kraja sa njima.

Dakle mi moramo dobro odvagati situaciju i mislim da ćemo veoma teško moći ostati neutralni.
Mislim da je sada vrijeme da se otvore pregovori sa ehrvatskom i dogovorit potpisivanje međusobne suradnje i uzajamnog vojnog djelovanja. Nama trebaju saveznici prijatelji. Na kraju krajeva ovo je samo igrica ali pošto se RL frustracije prenose i ovdje zašto neučiniti ovo zanimljivijim Smile .

2. Napraviti ebaby boom u ebih. Potrebno nam je više ljudi. Trenutno se ništa ne dešava i ljudima je vjerovatno dosadno igrati ovu igricu gdje se sve svodi na prepucavanja. Mi moramo imati leđa ukoliko neželimo da budemo napadnuti. Neutralnost je dobra ali tu postaješ lagan plijen. Vrijeme je da se probudimo sprema nam se '92 u igrici i ko to ne vidi neće nikada vidjeti.

Bilo bi sjajno kada bi se nešto moglo dogovoriti, ali nezavaravajte se to se neće desiti zato uraditi sve u svojoj moći da održite ebih jednistvenu.
Odmjerenim političkim potezima, laganim baby bumom dočekajmo spremni neprijatelja jer on uskoro dolazi!

Spremno za domovinu:
Paprikašica


Ti si retard
Eto...
LoL
Very Happy
Kakav napad,pa nisu srbi tako glupi,em sto bi ispali iz PEACE-a,i svi bi im okrenuli ledja,bilo bi mogucnosti da ih i hrvatska napadne,glupi ste vi nacionalisti Very Happy:D:D:Very Happy
cheers cheers
grobarDeyan
grobarDeyan
Citizen of eBiH
Citizen of eBiH

Posts : 2
eRepublik BAM : 2
Join date : 2009-07-31

Na vrh Go down

SPREMA NAM/VAM SE ZVRČKA Empty Re: SPREMA NAM/VAM SE ZVRČKA

Komentar by Ban Strah Thu Aug 06, 2009 10:54 pm

paprikasica ....veze ti nemas...

a pricati tako stvari napamet nije ok...

Uostalom.. Po tebi je koliko vidim najbolje je pokrenuti sveopsti rat ili sta vec predlazes.. da se svi mi(eSrbi) izbace iz igrice ili sta....

takvih kao ti (nacionalista) ima na sve strane ali sreca da je vecina ljudi normalna i za noramalan razgovor i dogovor...
Ban Strah
Ban Strah
Citizen of eBiH
Citizen of eBiH

Posts : 3
eRepublik BAM : 3
Join date : 2009-07-27
Location : Banja Luka

Na vrh Go down

SPREMA NAM/VAM SE ZVRČKA Empty Re: SPREMA NAM/VAM SE ZVRČKA

Komentar by salex Fri Aug 07, 2009 12:28 pm

'Vrijeme je da se probudimo sprema nam se '92 u igrici i ko to ne vidi neće nikada vidjeti.'

Mislim da po ovom gore citatu vidimo ko je RL frustracije prenjeo u igru ... albino
Paprikašice jel si to došla na forum da nešto zabiberiš
salex
salex
Citizen of eBiH
Citizen of eBiH

Posts : 15
eRepublik BAM : 17
Join date : 2009-08-07

Na vrh Go down

SPREMA NAM/VAM SE ZVRČKA Empty Re: SPREMA NAM/VAM SE ZVRČKA

Komentar by Tinja Fri Aug 07, 2009 2:55 pm

Pa dje si ti Opatice dugo ti nije bilo ccc Very Happy
Tinja
Tinja
Citizen of eBiH
Citizen of eBiH

Posts : 154
eRepublik BAM : 206
Join date : 2009-05-07
Location : Kigali

Na vrh Go down

SPREMA NAM/VAM SE ZVRČKA Empty Re: SPREMA NAM/VAM SE ZVRČKA

Komentar by paprikasica Wed Aug 12, 2009 11:51 am

grobarDeyan (citat):
paprikasica (citat):Dakle ja jesam relativno mali level trenutno, ali sam prije igrao/la ovu igricu.
Vama treba biti jasno da vam se sprema zvrčka iz esrbije i da se koliko jučer trebalo početi raditi na planu odbrane. Nažalost zavaravate se ako mislite da ima mjesta za razgovore. Kome nije jasno neka pogleda njihove enovine u esrbiji.

Prijedlozi:
1. Postaviti jake diplomatske odnose sa nekim državam unutar PEACE saveza prije svega tu mislim na eindoneziju i etursku (vidjeti njihove zahtjeve šta bi mi to morali uraditi da potpišemo MPP sa njima) i isto tako razgovarati sa erumunijom. Trebaju nam jake diplomate. Iako rat ne ide dobro po eusa i ekanada mislim da je to daleko od gotovog. Ako se priključimo njima idemo onda umrijeti ili pobijediti do kraja sa njima.

Dakle mi moramo dobro odvagati situaciju i mislim da ćemo veoma teško moći ostati neutralni.
Mislim da je sada vrijeme da se otvore pregovori sa ehrvatskom i dogovorit potpisivanje međusobne suradnje i uzajamnog vojnog djelovanja. Nama trebaju saveznici prijatelji. Na kraju krajeva ovo je samo igrica ali pošto se RL frustracije prenose i ovdje zašto neučiniti ovo zanimljivijim Smile .

2. Napraviti ebaby boom u ebih. Potrebno nam je više ljudi. Trenutno se ništa ne dešava i ljudima je vjerovatno dosadno igrati ovu igricu gdje se sve svodi na prepucavanja. Mi moramo imati leđa ukoliko neželimo da budemo napadnuti. Neutralnost je dobra ali tu postaješ lagan plijen. Vrijeme je da se probudimo sprema nam se '92 u igrici i ko to ne vidi neće nikada vidjeti.

Bilo bi sjajno kada bi se nešto moglo dogovoriti, ali nezavaravajte se to se neće desiti zato uraditi sve u svojoj moći da održite ebih jednistvenu.
Odmjerenim političkim potezima, laganim baby bumom dočekajmo spremni neprijatelja jer on uskoro dolazi!

Spremno za domovinu:
Paprikašica


Ti si retard
Eto...
LoL
Very Happy
Kakav napad,pa nisu srbi tako glupi,em sto bi ispali iz PEACE-a,i svi bi im okrenuli ledja,bilo bi mogucnosti da ih i hrvatska napadne,glupi ste vi nacionalisti Very Happy:D:D:Very Happy
cheers cheers

za ovo retard, grobar bi trebao biti u Banana republici sada. Hajde da vidimo kako moderatori rade svoj posao.
Ako nema pravila da otpočnemo svi sa javnim prozivanjima.

Volim ja da zabiberim al' to nije poenta svega ovoga. Ovdje jednostavno sa vama nema dogovora. Sve je na staklenim nogama.
Kako se možeš dogovoriti nešto sa nekim koji voli drugu državu više nego onu gdje trenutno obitava u ovome slučaju ebih.

OBAVEZNO PROČITATI: http://www.erepublik.com/en/article/-1-890759/1/20
http://www.erepublik.com/en/article/republika-srpska--890595/1/20

Ovo su samo neki od članaka koji izlaze svakih par sati u esusjednoj nam edržavi nam.

Većina vas što je došla priča ekavicom, većina vas poziva na okupaciju i pametnome je toliko i više nego dovoljno da shvati da ste vi većinom građani esrbije koji su se naselili u ebih radi njihovih imperijalističkih poduhvata i umobolnih ideja sa kojim živite još od pada kosova od strane turaka. (čast malobrojnim izuzetcima)

Jednostavno sa vama nema dogovora nego sveopšti rat, ebih na strani ehrvatske, ali pustiti vas da ga objavite i trošite zlatnike Laughing

Biti častan saveznik i ako treba umrijeti sa ekanadom i eusa jer jedino šta se cijeni je čast. Mi jednostavno nemožemo biti neutralni. Ja vam garantujem da će se snage promjeniti i garantujem vam da će nas esrbija napasti. Ako ste naivni ko 90-tih ni ne zaslužujete bolje.

Zato ne budite glupi i ne čekati ih da se pripreme kao što su to radili krajem 80-tih nego spremno organizovano dočekati ih jer mi druge domovine za razliku od njih nemamo!

Za dom spremni!!!

Paprikašicu za predsjednika! Very Happy
paprikasica
paprikasica
Citizen of eBiH
Citizen of eBiH

Posts : 2
eRepublik BAM : 4
Join date : 2009-08-06

Na vrh Go down

SPREMA NAM/VAM SE ZVRČKA Empty Re: SPREMA NAM/VAM SE ZVRČKA

Komentar by Mentalita Thu Aug 13, 2009 2:35 pm

grobarDeyan ide na hladjenje 7 dana zbog vrijedjanja
Mentalita
Mentalita
Administrator
Administrator

Posts : 369
eRepublik BAM : 486
Join date : 2009-05-06
Location : Federation of Bosnia and Herzegovina, eBiH

http://ebih.niceboard.net

Na vrh Go down

SPREMA NAM/VAM SE ZVRČKA Empty Re: SPREMA NAM/VAM SE ZVRČKA

Komentar by Vehbija Fri Aug 14, 2009 10:58 am

Pa šta i ako je čovjek u krivom,nije loše biti spreman jer samo je pitanje dana ko će nas napasti.Ne mora to da bude eSrbija može i neko drugi.Iskreno meni se njegov plan odbrane sviđa i nebi bilo loše da se uradi nešto po tom pitanju.Naizad svako ima pravo na svoje mišljenje.pozz
Vehbija
Vehbija
Citizen of eBiH
Citizen of eBiH

Posts : 61
eRepublik BAM : 75
Join date : 2009-08-12
Age : 33
Location : FBiH

Na vrh Go down

SPREMA NAM/VAM SE ZVRČKA Empty Re: SPREMA NAM/VAM SE ZVRČKA

Komentar by mobster1930 Fri Aug 14, 2009 9:06 pm

@Vehbija

Isto i ja mislim. Treba uvijek biti spreman kao da će nas neko sutra napasti Very Happy
avatar
mobster1930
1337
1337

Posts : 60
eRepublik BAM : 69
Join date : 2009-05-06

Na vrh Go down

SPREMA NAM/VAM SE ZVRČKA Empty Re: SPREMA NAM/VAM SE ZVRČKA

Komentar by Sponsored content


Sponsored content


Na vrh Go down

Na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu