eBosna i Hercegovina
Dobrodosao na oficijelni forum eBosne i Hercegovine! Registruj se sada i uživaj !

Welcome to the official forum of eBosnia and Herzegovina! Register now and have fun !

Hvala / Thank you
Admin Team

Join the forum, it's quick and easy

eBosna i Hercegovina
Dobrodosao na oficijelni forum eBosne i Hercegovine! Registruj se sada i uživaj !

Welcome to the official forum of eBosnia and Herzegovina! Register now and have fun !

Hvala / Thank you
Admin Team
eBosna i Hercegovina
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Citizen Fee

+3
pasha_the_one
fabijan
Mancini Horvat
7 posters

Go down

Citizen Fee Empty Citizen Fee

Komentar by Mancini Horvat Fri Jul 10, 2009 11:19 am

Znam da sam dosadan sa ovim CF-om, ali javio mi se nekoliko novih igraca koji kazu da nemaju para i da nemaju sta kupit. Ja ih usmjerim na ured dobrodoslice, ali nema bas neke koristi. Vidim da bi oni htjeli imat svoj novac, pa predlazem da povisimo CF na 10 BAM. afro
Mancini Horvat
Mancini Horvat
Citizen of eBiH
Citizen of eBiH

Posts : 51
eRepublik BAM : 83
Join date : 2009-05-09
Location : Mostar

Na vrh Go down

Citizen Fee Empty Re: Citizen Fee

Komentar by fabijan Fri Jul 10, 2009 1:31 pm

mislim da bi 8 bilo dosta.. to je tama još 3 dana q1 kruha
fabijan
fabijan
Citizen of eBiH
Citizen of eBiH

Posts : 34
eRepublik BAM : 38
Join date : 2009-06-17
Age : 32

Na vrh Go down

Citizen Fee Empty Re: Citizen Fee

Komentar by pasha_the_one Fri Jul 10, 2009 7:11 pm

e ovako, mislim da je njima 5 BAM za pocetak dovoljno... ima i ured dobrodoslice koji im obezbijedi dovoljno food-a, tako da smatram da ovo treba ostaviti na 5 BAM... drugo je sto nas svijet nije zadovoljan nikad... nije sramota obratiti se nekome za pomoc, ali sasvim dovoljno 5 BAM za pocetak, ostatak ce sebi zaraditi... Wink
pasha_the_one
pasha_the_one
Citizen of eBiH
Citizen of eBiH

Posts : 37
eRepublik BAM : 37
Join date : 2009-05-07
Age : 37
Location : Tuzla

http://www.hitovi.ba

Na vrh Go down

Citizen Fee Empty Re: Citizen Fee

Komentar by Tinja Fri Jul 10, 2009 7:22 pm

Slazem se sa pashom.
Tinja
Tinja
Citizen of eBiH
Citizen of eBiH

Posts : 154
eRepublik BAM : 206
Join date : 2009-05-07
Location : Kigali

Na vrh Go down

Citizen Fee Empty Re: Citizen Fee

Komentar by NTManiac Fri Jul 10, 2009 7:27 pm

cek malo... kak onema nist da kupi?

ok krene igrac... ima 5 bam-a... zaposli se.. dobija 1,5 bam-a... i sad idemo redom... ako q2 hljeb kosta u prosjeku 1,9 bam-a, to znaci da moze si priustiti 10 dana da radi sa 1,5 bam-a a da kupuje q2 hljeb...

ali u biti, nako 3-4 dana, vec si moze dobiti platu od 2, pa 3 bam-a... tako da mi nije jasno, kako to da nemaju para? gdje su potrosili? Very Happy na oruzje? sta ce nekome oruzje ispod lvl10 i strength 5 ili 6? na karte? sta ce mu karte? na giftove? pa sa q2 hljebom odrzaje bez problema wellness iznad 45... dok ne dodje do lvl5...

mislim da ovo nema smisla... i da su oni bezze negdje potrosili pare... to je njihov problem... nek se obrate nekome za pomoc ako su zabrljali... i imaju svoje firme nek se obrate organizaciji u cijoj firmi rade (vecina pocetnika radi u drzavnim firmama)
NTManiac
NTManiac
Ministarstvo ekonomije
Ministarstvo ekonomije

Posts : 24
eRepublik BAM : 26
Join date : 2009-05-10

Na vrh Go down

Citizen Fee Empty Re: Citizen Fee

Komentar by Don Perignon Fri Jul 10, 2009 11:04 pm

NTManiac (citat):cek malo... kak onema nist da kupi?

ok krene igrac... ima 5 bam-a... zaposli se.. dobija 1,5 bam-a... i sad idemo redom... ako q2 hljeb kosta u prosjeku 1,9 bam-a, to znaci da moze si priustiti 10 dana da radi sa 1,5 bam-a a da kupuje q2 hljeb...

ali u biti, nako 3-4 dana, vec si moze dobiti platu od 2, pa 3 bam-a... tako da mi nije jasno, kako to da nemaju para? gdje su potrosili? Very Happy na oruzje? sta ce nekome oruzje ispod lvl10 i strength 5 ili 6? na karte? sta ce mu karte? na giftove? pa sa q2 hljebom odrzaje bez problema wellness iznad 45... dok ne dodje do lvl5...

mislim da ovo nema smisla... i da su oni bezze negdje potrosili pare... to je njihov problem... nek se obrate nekome za pomoc ako su zabrljali... i imaju svoje firme nek se obrate organizaciji u cijoj firmi rade (vecina pocetnika radi u drzavnim firmama)

NT me preduhtireio, potpisujem post, u eBiH su plate dovoljno velike da se zadovolje odnovne potreba, tocnije q1 kruh dok it ntovog posta mozemo vidjeti da se ima dovoljno para i za q2, pa onda u emu je problem?
Don Perignon
Don Perignon
Citizen of eBiH
Citizen of eBiH

Posts : 128
eRepublik BAM : 147
Join date : 2009-06-10

Na vrh Go down

Citizen Fee Empty Re: Citizen Fee

Komentar by kenan008 Mon Jul 20, 2009 1:00 pm

NTManiac (citat):cek malo... kak onema nist da kupi?

ok krene igrac... ima 5 bam-a... zaposli se.. dobija 1,5 bam-a... i sad idemo redom... ako q2 hljeb kosta u prosjeku 1,9 bam-a, to znaci da moze si priustiti 10 dana da radi sa 1,5 bam-a a da kupuje q2 hljeb...

ali u biti, nako 3-4 dana, vec si moze dobiti platu od 2, pa 3 bam-a... tako da mi nije jasno, kako to da nemaju para? gdje su potrosili? Very Happy na oruzje? sta ce nekome oruzje ispod lvl10 i strength 5 ili 6? na karte? sta ce mu karte? na giftove? pa sa q2 hljebom odrzaje bez problema wellness iznad 45... dok ne dodje do lvl5...

mislim da ovo nema smisla... i da su oni bezze negdje potrosili pare... to je njihov problem... nek se obrate nekome za pomoc ako su zabrljali... i imaju svoje firme nek se obrate organizaciji u cijoj firmi rade (vecina pocetnika radi u drzavnim firmama)

POTPIS
kenan008
kenan008
Administrator
Administrator

Posts : 344
eRepublik BAM : 388
Join date : 2009-05-25

Na vrh Go down

Citizen Fee Empty Re: Citizen Fee

Komentar by Sponsored content


Sponsored content


Na vrh Go down

Na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu