eBosna i Hercegovina
Dobrodosao na oficijelni forum eBosne i Hercegovine! Registruj se sada i uživaj !

Welcome to the official forum of eBosnia and Herzegovina! Register now and have fun !

Hvala / Thank you
Admin Team

Join the forum, it's quick and easy

eBosna i Hercegovina
Dobrodosao na oficijelni forum eBosne i Hercegovine! Registruj se sada i uživaj !

Welcome to the official forum of eBosnia and Herzegovina! Register now and have fun !

Hvala / Thank you
Admin Team
eBosna i Hercegovina
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kandidatura za kongres (Don Perignon)

5 posters

Go down

Kandidatura za kongres (Don Perignon) Empty Kandidatura za kongres (Don Perignon)

Komentar by Don Perignon Thu Jun 18, 2009 1:39 pm

KANDIDATURA ZA KONGRES

Bliže se kongresni izbori kao i u eBiH tako i u eSvijetu, u slijedećim redovima možete pronaći moju kandidaturu...

Dobar dan poštovani građani te radnici eBosne i Hercegovine.
Ovom prilikom se želim kandidirati za kongres, a slijede konkretni odgovori na pitanja zašto da baš ja uđem u kongres eBiH.


Tko je Don Perignon?
Ja, (Don Perignon) počeo sam igrati, u najmanju ruku ovu nezamjenjivu igru prije četiri mjeseca. Tomu svjedoče moje 4 HW medalje koje mogu dokazati da sam više nego aktivan, te da NITI jedan dan u eRepubliku nisam proveo bez rada i treniranja.


Zašto da glasam za Perignona?
Glasajte za mene jer ćete sigurno znati da niste pogriješili. Priznajem da nisam dugo u eBosni i hercegovini, ali već sam dobio povjerenje od članova moje stranke tako da sam sada novopečeni predsjednik Radničke Parije, te smo već krenuli s radom. Nadalje, u eHrvatskoj sam već bio izabran za člana kongresa, a svoj posao sam radio savjesno. Uz sve to, spletom čudnih okolnosti (ali stvarno čudnih) našao sam se u kongresu eBiH gdje već sada možete vidjeti moj način rada. Moju ozbiljnost dokazuje i to da imam još jedan mogući prijedlog zakona za glasanje, ali mene nije pretjerano briga za exp. bodove, pa neću predlagati sulude zakone u eBosanskom kongresu sve dok to ne bude potrebno.


Što bi Don Perignon učinio u kongresu ako glasam za njega?
Nemogu vam obećavati brda i doline, te nisam demagog; ali mogu vam obećati savjestan i dobar rad u kongresu. Nadalje, zalagat ću se za bolja prava naših radnika, najugroženijeg sloja, jer oni stvarno to zaslužuju! Već ste mogli vidjeti moju aktivnost na eBiH forumu, a možete slobodno raćunati da će se ona udvostručiti!
I što najvažnije, ostvarit ću vam dojam mog rada, da ćete i slijedećih izbora glasati za mene Very Happy


Koja su postignuća Perignona?
Ponosni sam vlasnik čak 6 medalja, a nadam se da ću Vašim povjerenjem uskoro dobiti i sedmu!
Trenutno imam:
4 hard worker medalje u četiri mjeseca igranja;
1 kongresnu medalju koju sam dobio povjerenjem mojih građana;
1 super soldier medalju, a smiješi mi se i druga;
Ove medalje su dokaz moje aktivnosti i posvećenosti igri.


Hvala na utrošenom vremenu,
Don perignon;
Kandidat RP-e za kongresno mjesto u Istočnoj Republici Srpskoj (East Srpska Republic).
Don Perignon
Don Perignon
Citizen of eBiH
Citizen of eBiH

Posts : 128
eRepublik BAM : 147
Join date : 2009-06-10

Na vrh Go down

Kandidatura za kongres (Don Perignon) Empty Re: Kandidatura za kongres (Don Perignon)

Komentar by kenan008 Thu Jun 18, 2009 1:58 pm

Sa srecom.
kenan008
kenan008
Administrator
Administrator

Posts : 344
eRepublik BAM : 388
Join date : 2009-05-25

Na vrh Go down

Kandidatura za kongres (Don Perignon) Empty Re: Kandidatura za kongres (Don Perignon)

Komentar by fabijan Sun Jun 21, 2009 11:14 am

sretno
fabijan
fabijan
Citizen of eBiH
Citizen of eBiH

Posts : 34
eRepublik BAM : 38
Join date : 2009-06-17
Age : 32

Na vrh Go down

Kandidatura za kongres (Don Perignon) Empty Re: Kandidatura za kongres (Don Perignon)

Komentar by Friend Freeman Sun Jun 21, 2009 4:14 pm

vjerujem da ako udes da ces ga sluziti posteno i sudjelovat u svemu Smile tak da si zalsuzio glas sigurno Smile
Friend Freeman
Friend Freeman
Bivši predsjednik eBiH
Bivši predsjednik eBiH

Posts : 126
eRepublik BAM : 178
Join date : 2009-05-06

Na vrh Go down

Kandidatura za kongres (Don Perignon) Empty Re: Kandidatura za kongres (Don Perignon)

Komentar by Aleksa Mungos Sun Jun 21, 2009 5:05 pm

Nadam se da ces uc u kongres, posto smo politicki istomisljenici Very Happy Sa srecom...
Aleksa Mungos
Aleksa Mungos
Citizen of eBiH
Citizen of eBiH

Posts : 128
eRepublik BAM : 154
Join date : 2009-06-14
Location : West Republic Srpska

Na vrh Go down

Kandidatura za kongres (Don Perignon) Empty Re: Kandidatura za kongres (Don Perignon)

Komentar by kenan008 Wed Jul 08, 2009 12:38 pm

Davno si uso u kongres(zasluzeno) zato cu stavit LOCK pa za slijedece izbore otkljucat.
kenan008
kenan008
Administrator
Administrator

Posts : 344
eRepublik BAM : 388
Join date : 2009-05-25

Na vrh Go down

Kandidatura za kongres (Don Perignon) Empty Re: Kandidatura za kongres (Don Perignon)

Komentar by Sponsored content


Sponsored content


Na vrh Go down

Na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu