eBosna i Hercegovina
Dobrodosao na oficijelni forum eBosne i Hercegovine! Registruj se sada i uživaj !

Welcome to the official forum of eBosnia and Herzegovina! Register now and have fun !

Hvala / Thank you
Admin Team

Join the forum, it's quick and easy

eBosna i Hercegovina
Dobrodosao na oficijelni forum eBosne i Hercegovine! Registruj se sada i uživaj !

Welcome to the official forum of eBosnia and Herzegovina! Register now and have fun !

Hvala / Thank you
Admin Team
eBosna i Hercegovina
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tutorijal - GIFT

Go down

Tutorijal - GIFT Empty Tutorijal - GIFT

Komentar by Mentalita Sat May 09, 2009 1:38 pm

Za sve nove igrace, korisno - a nije lose ni za upoznavanje jednih sa drugima!

Kako znate, a i koni koji ne znaju:
Gift / poklon - sluzi za dizanje wellnessa (zdravlja)

To je onaj "covjeculjak" na vasem profilu napunjen "plavim".

Hmm, kod nas u eBiH vecinom napola pun ili napola prazan. Zavisi kako ko gleda Smile

Wellnes - je odraz naseg zdravlja , snage , produktivnosti
Ako je nizak, ispod 42 niko nece da nam izda vizu da otputujemo u inozemstvo jer nismo dobri za borbe odmah.
Ako smo u ratu, a wellness ispod 40 odbiju nas iz vojske – nema vise fight imas ravne tabane itd. J



GIFT to GIFT


Pronadjite nekoga da Vam bude prijatelj za razmjenu giftova jer jedino na taj nacin i funkcionira cijeli sistem

Opcije
1. ''ja tebi donate ti meni offer''

ili

2. ''ti meni offer i ja tebi offer''

Mozete se dogovarati za '' tim 1+1 '' i ovdje na komentarima, a i preko PM sa nekim ..tako se vise i upoznajemo , klikni i nekoga koga ne znas , predlozi mu ovo , pruzi mu ruku..ce je i on tebi pruziti Smile

1.Opcija ''ja tebi donate ti meni offer''

Kupio si gift. E sta sad, on ne ide automatski kao hrana sa inventory.
Nasao si kompanjona, al on nema gifta, OK opet ti moze pomoci..

Klikni na njegov profil – klikni DONATE – otvori se inventory i tvoj/i gift/ovi se vide – povuces ih lijevim klikom misa i preneses u zadnji red inventorya – klikni DONATE


*companjon dobio tvoj gift

dobio si gift od companjona klik na njegov profil i sa lijeve strane imas izbornik offer a gift – klik i automatski si mu povecao wellnes zavisno koliko puta kliknes (tj imas giftova ) odnosno koje kvaliteta je bio gift (q1,q2...)

2. Opcija '' ti meni offer ja tebi offer ''

nasao si companjona , oba imate vec giftove
dogovorite se odmah offer to offer

klik na njegov profil i sa lijeve strane imas izbornik offer a gift – klik i automatski si mu povecao wellnes zavisno koliko puta kliknes odnosno koje lvalitete je bio gift (q1,q2...)

Napomena : kao i sve sa inventorija uvijek prvo ide ono vece kvalitete ''q''
ako imas giftove raznih q-kvailtet , preko offer ce ti prvo skinuti uvijek onaj vece q-kvalitet

(isto je i za oruzje , moving karte , hranu (automatski) )

Sretno

by eDS team
Tutorijal - GIFT 6e61f13ac06f4827c8cb35f8425830c5_150x150
Mentalita
Mentalita
Administrator
Administrator

Posts : 369
eRepublik BAM : 486
Join date : 2009-05-06
Location : Federation of Bosnia and Herzegovina, eBiH

http://ebih.niceboard.net

Na vrh Go down

Na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu