eBosna i Hercegovina
Dobrodosao na oficijelni forum eBosne i Hercegovine! Registruj se sada i uživaj !

Welcome to the official forum of eBosnia and Herzegovina! Register now and have fun !

Hvala / Thank you
Admin Team

Join the forum, it's quick and easy

eBosna i Hercegovina
Dobrodosao na oficijelni forum eBosne i Hercegovine! Registruj se sada i uživaj !

Welcome to the official forum of eBosnia and Herzegovina! Register now and have fun !

Hvala / Thank you
Admin Team
eBosna i Hercegovina
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

issue money

Go down

issue money Empty issue money

Komentar by toroman Sun Oct 04, 2009 10:55 am

Evo mene opet da smaram malo sa printanjem al takav mi posao:D

NBBiH je spala na nekih 14k BAM,sto je veoma malo.
Dnevno se proda izmedju 2k-4k BAMa na MM,takodjer su troskovi BTF zadnjih dana veoma skocili zbog mini BB,pa sad iznose oko 500 BAM na dan,stanje na drzavnom racunu se polako topi jer je priliv novih igraca velik pa se daje dnevno na CF vise nego sto se prikuplja putem poreza.
Takodjer da napomenem da je pri udrau na nas MM nedavno,kupljeno preko 20k BAM,sto znaci da u slucaju novog udara mi ne bi izdrzali i valuta bi nam bila srusena.
Prebacit cu sa banke gold za printanje i postaviti na glasanje,zatim se taj BAM treba prebaciti nazad na NBBiH.
Nesto manji dio treba ostaviti na drzavnom racunu kako bi se zaustavio ovaj pad.
avatar
toroman
Bivši predsjednik eBiH
Bivši predsjednik eBiH

Posts : 21
eRepublik BAM : 37
Join date : 2009-05-06

Na vrh Go down

Na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu