eBosna i Hercegovina
Dobrodosao na oficijelni forum eBosne i Hercegovine! Registruj se sada i uživaj !

Welcome to the official forum of eBosnia and Herzegovina! Register now and have fun !

Hvala / Thank you
Admin Team

Join the forum, it's quick and easy

eBosna i Hercegovina
Dobrodosao na oficijelni forum eBosne i Hercegovine! Registruj se sada i uživaj !

Welcome to the official forum of eBosnia and Herzegovina! Register now and have fun !

Hvala / Thank you
Admin Team
eBosna i Hercegovina
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Izvjestaj iz Latvije, Litvanije i Estonije

4 posters

Go down

Izvjestaj iz Latvije, Litvanije i Estonije Empty Izvjestaj iz Latvije, Litvanije i Estonije

Komentar by Vekac Sat Sep 05, 2009 8:56 pm

Generalno, jedino sto za pocetak mogu reci je da sam se regoistrovao na sva tri foruma i ostavio prvi post sa potrebnim informacijama. O onome sto ce se kasnije desavati izvijestit cu u dogledno vrijeme.


LP
Vekac
Vekac
Citizen of eBiH
Citizen of eBiH

Posts : 29
eRepublik BAM : 36
Join date : 2009-08-15

Na vrh Go down

Izvjestaj iz Latvije, Litvanije i Estonije Empty Re: Izvjestaj iz Latvije, Litvanije i Estonije

Komentar by Tinja Sat Sep 05, 2009 9:13 pm

Ok, odlicno Vekac.

Za ubuduce : izvjestaji se podnose na ovoj temi:

http://ebih.niceboard.org/ministarstvo-vanjskih-poslova-f16/izvjestaji-ambasadora-t265.htm

Tu mozes vidjeti i kako otprilike treba da izgledaju. Dakle, kada budes sastavljao izvjestaj postavi ga tamo.

Ovu temu, kao i onu o Francuskoj cu obrisati - svi izvjestaji idu na jednu temu, a ne svaki ambasador zasebno Smile
Tinja
Tinja
Citizen of eBiH
Citizen of eBiH

Posts : 154
eRepublik BAM : 206
Join date : 2009-05-07
Location : Kigali

Na vrh Go down

Izvjestaj iz Latvije, Litvanije i Estonije Empty Re: Izvjestaj iz Latvije, Litvanije i Estonije

Komentar by Don Perignon Sat Sep 05, 2009 10:05 pm

ja ne vidim tu temu (tj. tek nakon klika na link ali kada sam u podforumu MVP-a tu temu ne vidim) valjda jer je skrivena confused
Don Perignon
Don Perignon
Citizen of eBiH
Citizen of eBiH

Posts : 128
eRepublik BAM : 147
Join date : 2009-06-10

Na vrh Go down

Izvjestaj iz Latvije, Litvanije i Estonije Empty Re: Izvjestaj iz Latvije, Litvanije i Estonije

Komentar by kenan008 Sun Sep 06, 2009 1:32 am

Don Perignon (citat):ja ne vidim tu temu (tj. tek nakon klika na link ali kada sam u podforumu MVP-a tu temu ne vidim) valjda jer je skrivena confused

meni radi :S
kenan008
kenan008
Administrator
Administrator

Posts : 344
eRepublik BAM : 388
Join date : 2009-05-25

Na vrh Go down

Izvjestaj iz Latvije, Litvanije i Estonije Empty Re: Izvjestaj iz Latvije, Litvanije i Estonije

Komentar by Sponsored content


Sponsored content


Na vrh Go down

Na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu