eBosna i Hercegovina
Dobrodosao na oficijelni forum eBosne i Hercegovine! Registruj se sada i uživaj !

Welcome to the official forum of eBosnia and Herzegovina! Register now and have fun !

Hvala / Thank you
Admin Team

Join the forum, it's quick and easy

eBosna i Hercegovina
Dobrodosao na oficijelni forum eBosne i Hercegovine! Registruj se sada i uživaj !

Welcome to the official forum of eBosnia and Herzegovina! Register now and have fun !

Hvala / Thank you
Admin Team
eBosna i Hercegovina
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Impeach

4 posters

Go down

Impeach Empty Impeach

Komentar by Don Perignon Thu Aug 27, 2009 11:45 pm

Evo dizem impeach jer ovo sto les radi je u krajnu ruku smijesno, nit narod nezna za ministre nit za nis, prijeti da ce krast drzavne para i MOLI da ga se smijeni. Meni nije problem ukoliko impeach prode i cookie dode predsjednik, ta sam les paul je rekao da uvodi multieticnost pa ni njemu to nebi bio problem.

Hvala.
(za 4 dana jer se za svaki novi impeach treba cekat 7 dana)
Don Perignon
Don Perignon
Citizen of eBiH
Citizen of eBiH

Posts : 128
eRepublik BAM : 147
Join date : 2009-06-10

Na vrh Go down

Impeach Empty Re: Impeach

Komentar by Agich Fri Aug 28, 2009 12:36 am

+1 nisam kongresmen, ali se slažem .... najgori predsjednik u povjesti države, bolji je eronet afro
Agich
Agich
Top spamer
Top spamer

Posts : 343
eRepublik BAM : 403
Join date : 2009-05-07

Na vrh Go down

Impeach Empty Re: Impeach

Komentar by misteriosa Fri Aug 28, 2009 12:50 am

Nisam za. Tražili ste, eto vam ga. Uostalom, ako se mora čekati 4 dana da bi se prijedlog uopšte mogao postaviti, onda bolje sačekati još 5 dana nakon toga (do izbora).

Trenutnom stanju je doprinijelo toliko drugih parametara, a ne samo to je li Les dobar predsjednik ili ne. Imali ste svi (govorim za sve građane eBiH) toliko vremena i prilika da uradite nešto konkretno po svim pitanjima, ali jok, čekate da se uhvatite za zadnju slamku, kad sve ostalo propadne. Neka sad. Barem se nešto dešava, pa makar to bilo da svi kukaju.

Ako se postavi prijedlog, glasam za Ne. Neću da mi Cookie bude predsjednik, hvala na ponudi.
misteriosa
misteriosa
Citizen of eBiH
Citizen of eBiH

Posts : 6
eRepublik BAM : 6
Join date : 2009-08-20

Na vrh Go down

Impeach Empty Re: Impeach

Komentar by kenan008 Fri Aug 28, 2009 2:31 pm

Don Perignon (citat):Evo dizem impeach jer ovo sto les radi je u krajnu ruku smijesno, nit narod nezna za ministre nit za nis, prijeti da ce krast drzavne para i MOLI da ga se smijeni. Meni nije problem ukoliko impeach prode i cookie dode predsjednik, ta sam les paul je rekao da uvodi multieticnost pa ni njemu to nebi bio problem.

Hvala.
(za 4 dana jer se za svaki novi impeach treba cekat 7 dana)


dzaba ti kad ce sad izbori.
kenan008
kenan008
Administrator
Administrator

Posts : 344
eRepublik BAM : 388
Join date : 2009-05-25

Na vrh Go down

Impeach Empty Re: Impeach

Komentar by Don Perignon Fri Aug 28, 2009 3:43 pm

kenan008 (citat):
Don Perignon (citat):Evo dizem impeach jer ovo sto les radi je u krajnu ruku smijesno, nit narod nezna za ministre nit za nis, prijeti da ce krast drzavne para i MOLI da ga se smijeni. Meni nije problem ukoliko impeach prode i cookie dode predsjednik, ta sam les paul je rekao da uvodi multieticnost pa ni njemu to nebi bio problem.

Hvala.
(za 4 dana jer se za svaki novi impeach treba cekat 7 dana)


dzaba ti kad ce sad izbori.

iz principa
Don Perignon
Don Perignon
Citizen of eBiH
Citizen of eBiH

Posts : 128
eRepublik BAM : 147
Join date : 2009-06-10

Na vrh Go down

Impeach Empty Re: Impeach

Komentar by Sponsored content


Sponsored content


Na vrh Go down

Na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu