eBosna i Hercegovina
Dobrodosao na oficijelni forum eBosne i Hercegovine! Registruj se sada i uživaj !

Welcome to the official forum of eBosnia and Herzegovina! Register now and have fun !

Hvala / Thank you
Admin Team

Join the forum, it's quick and easy

eBosna i Hercegovina
Dobrodosao na oficijelni forum eBosne i Hercegovine! Registruj se sada i uživaj !

Welcome to the official forum of eBosnia and Herzegovina! Register now and have fun !

Hvala / Thank you
Admin Team
eBosna i Hercegovina
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Resursi u BIH :/

2 posters

Go down

Resursi u BIH :/ Empty Resursi u BIH :/

Komentar by Mo.Power Tue Aug 18, 2009 9:31 pm

Jasno mi je da ovi stranci koji su kreirali igru znaju malo o nasoj zemlji jasno mi je i da ih boli ona stvar za nju ali da su toliko neozbiljni pa od nje napravili neku vukojebinu (izvinite na rijecniku al stvarno mi ovo vadi zivce ) i staviti samo zito kao jedinu sirovinu e to je stvarno previse. Nisam neki stari igrac igram igru tek drugi dan al nemogu da podnesem recimo da nemozemo da razvijemo neke stvari u nasoj drzavi jer nam fali resursa!!!!! Ako je i jedna zemlja na ovom mrtvom balkanu ima vise sirovina od BIH u rl ja cu se naguzit i vi se svi izredajte na meni !!!!!! Imal iko dovoljno dobru komunikaciju s adminima ove igre da im malo sugeriramo ili da peticiju napisemo da se uozbilje da nebi nadrljali !!!!!!





Pozz svima kolko vas ima Iz Visokog farao
Mo.Power
Mo.Power
Mo.Power
Citizen of eBiH
Citizen of eBiH

Posts : 4
eRepublik BAM : 6
Join date : 2009-08-18

Na vrh Go down

Resursi u BIH :/ Empty Re: Resursi u BIH :/

Komentar by kenan008 Tue Aug 18, 2009 10:06 pm

Mo.Power (citat):Jasno mi je da ovi stranci koji su kreirali igru znaju malo o nasoj zemlji jasno mi je i da ih boli ona stvar za nju ali da su toliko neozbiljni pa od nje napravili neku vukojebinu (izvinite na rijecniku al stvarno mi ovo vadi zivce ) i staviti samo zito kao jedinu sirovinu e to je stvarno previse. Nisam neki stari igrac igram igru tek drugi dan al nemogu da podnesem recimo da nemozemo da razvijemo neke stvari u nasoj drzavi jer nam fali resursa!!!!! Ako je i jedna zemlja na ovom mrtvom balkanu ima vise sirovina od BIH u rl ja cu se naguzit i vi se svi izredajte na meni !!!!!! Imal iko dovoljno dobru komunikaciju s adminima ove igre da im malo sugeriramo ili da peticiju napisemo da se uozbilje da nebi nadrljali !!!!!!





Pozz svima kolko vas ima Iz Visokog farao
Mo.Power

peticija vec postoji na forumu erpublika.

napisi u komentar "signed"
http://www.erepublik.com/en/forum/topic/116790/wood-resources-for-ebih-first-open-letter/1
kenan008
kenan008
Administrator
Administrator

Posts : 344
eRepublik BAM : 388
Join date : 2009-05-25

Na vrh Go down

Resursi u BIH :/ Empty Re: Resursi u BIH :/

Komentar by Mo.Power Wed Aug 19, 2009 2:14 am

kenan008 (citat):
Mo.Power (citat):Jasno mi je da ovi stranci koji su kreirali igru znaju malo o nasoj zemlji jasno mi je i da ih boli ona stvar za nju ali da su toliko neozbiljni pa od nje napravili neku vukojebinu (izvinite na rijecniku al stvarno mi ovo vadi zivce ) i staviti samo zito kao jedinu sirovinu e to je stvarno previse. Nisam neki stari igrac igram igru tek drugi dan al nemogu da podnesem recimo da nemozemo da razvijemo neke stvari u nasoj drzavi jer nam fali resursa!!!!! Ako je i jedna zemlja na ovom mrtvom balkanu ima vise sirovina od BIH u rl ja cu se naguzit i vi se svi izredajte na meni !!!!!! Imal iko dovoljno dobru komunikaciju s adminima ove igre da im malo sugeriramo ili da peticiju napisemo da se uozbilje da nebi nadrljali !!!!!!





Pozz svima kolko vas ima Iz Visokog farao
Mo.Power

peticija vec postoji na forumu erpublika.

napisi u komentar "signed"
http://www.erepublik.com/en/forum/topic/116790/wood-resources-for-ebih-first-open-letter/1




Ma nemoze sani signed ne ne moram im se malo nasrat pored toga Smile


Signed


This is so annoying, You wanted to make a game to be same like real life and all u can think about is big countrys and their resources and do not give a fuck about small countrys !!! Why the fuck u even try to make this game if u did not study all of the countrys and make it realistic as u want it to be !!!!
Why even torture about real life when u do not know how to make it realistic make game life on mars then people cant give u complains about game no one have ever lived on mars !!!!!! but u give ur time for this game and u make it so unrealistic that it is annoying to play !!!!!

SHAME ON YOU ADMINS !!!!!!GIVE US WHAT WE DESERVE AND WHAT IS OURS !!!!!!!!!!!!!!!!


Mo.Power !



e ovo im je moj odgovovor na njihovu neozbiljnost !
Mo.Power
Mo.Power
Citizen of eBiH
Citizen of eBiH

Posts : 4
eRepublik BAM : 6
Join date : 2009-08-18

Na vrh Go down

Resursi u BIH :/ Empty Re: Resursi u BIH :/

Komentar by kenan008 Wed Aug 19, 2009 12:23 pm

Mo.Power (citat):
Ma nemoze sani signed ne ne moram im se malo nasrat pored toga Smile

xD
kenan008
kenan008
Administrator
Administrator

Posts : 344
eRepublik BAM : 388
Join date : 2009-05-25

Na vrh Go down

Resursi u BIH :/ Empty Re: Resursi u BIH :/

Komentar by Sponsored content


Sponsored content


Na vrh Go down

Na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu