eBosna i Hercegovina
Dobrodosao na oficijelni forum eBosne i Hercegovine! Registruj se sada i uživaj !

Welcome to the official forum of eBosnia and Herzegovina! Register now and have fun !

Hvala / Thank you
Admin Team

Join the forum, it's quick and easy

eBosna i Hercegovina
Dobrodosao na oficijelni forum eBosne i Hercegovine! Registruj se sada i uživaj !

Welcome to the official forum of eBosnia and Herzegovina! Register now and have fun !

Hvala / Thank you
Admin Team
eBosna i Hercegovina
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kandidatura za predsjednika stranke Radnicke Partije eBiH

3 posters

Go down

Kandidatura za predsjednika stranke Radnicke Partije eBiH Empty Kandidatura za predsjednika stranke Radnicke Partije eBiH

Komentar by Don Perignon Sat Jun 13, 2009 7:30 pm

pozz, nisam znao gdej da stavim a ovo mi se cinilo najprikladnije, premjestite ako sam pogrijesio podforum...

Dobar dan poštovani građani eBosne i Hercegovine. Pišem ovaj članak jer ću se ubrzo kandidirati za predsjednika Radničke Partije BiH, a pošto sam prije živio u eHrvatskoj, ne želim da mislite da se spremam učiniti TO stranke.

NE, ja želim da se čuje glas radnika u eBiH, da se poštuju radnička prava, te da radnici dobivaju zaslužene plaće! Dok sam bio u eHrvatskoj, zalagao sam se za prava radnika u Hrvatskoj stranci radnika, u kojoj sam donedavno bio sekretar, a moju ustrajnost u borbi za prava radnika vidjeti ćete i u eBiH. Slijede moji ciljevi:

1. Pravljenje službenog foruma i chata stranke. (RP trenutno nema nikakve podatke na stranici stranke)

2. Pravljenje manifesta i statuta stranke koji će biti vidljiv na stranicama stranke kao i na forumu BiH (čuo sam samo negativne komentare za rad radničke partije)

3. Borba za radnička prava. (plaće radnika su katastrofalne u odnosu na kvalitetu firme, jedva se može wellness održavati sa trenutnom plaćom)

4. Pojavljivanje zastupnika radnika u kongresu, neka se glas radnika čuje! (na prošlim izborima RP nije osvojila niti jedno mjesto u kongresu)

5. Pravljenje stručnog tima građana u stranci koji bi vodio stranku i koji bi se zalagao sa prava radnika.

6. Početak suradnje sa drugim radničkim i socijalističkim, ˝ljevičarskim˝ strankama na internacionalnoj razini. (dok sam ja bio u HSRu, suradnja je bila minimalna, može se reći nepostojeća)

7. Obrazovanje svih članova stranke, građana i radnika preko tutorijala, savjeta, i još mnogo korisnih načina.

8. Osnivanje službene organizacije radničke partije (kada nam financijska sredstva budu to dopuštala) preko koje ćemo upoznavati javnost sa našim ciljevima, otvarati humanitarne akcije za građane eBiH te još mnogo toga.

Don Perignon,
Vaš kandidat za predsjednika Radniče partije eBiH!

Neka se glas radnika čuje!
Don Perignon
Don Perignon
Citizen of eBiH
Citizen of eBiH

Posts : 128
eRepublik BAM : 147
Join date : 2009-06-10

Na vrh Go down

Kandidatura za predsjednika stranke Radnicke Partije eBiH Empty Re: Kandidatura za predsjednika stranke Radnicke Partije eBiH

Komentar by fabijan Wed Jun 17, 2009 11:06 am

čestitam na pobjedi
fabijan
fabijan
Citizen of eBiH
Citizen of eBiH

Posts : 34
eRepublik BAM : 38
Join date : 2009-06-17
Age : 32

Na vrh Go down

Kandidatura za predsjednika stranke Radnicke Partije eBiH Empty Re: Kandidatura za predsjednika stranke Radnicke Partije eBiH

Komentar by Aleksa Mungos Sat Aug 01, 2009 2:46 am

Tema zastarjela, ide lock and kanta Wink
Aleksa Mungos
Aleksa Mungos
Citizen of eBiH
Citizen of eBiH

Posts : 128
eRepublik BAM : 154
Join date : 2009-06-14
Location : West Republic Srpska

Na vrh Go down

Kandidatura za predsjednika stranke Radnicke Partije eBiH Empty Re: Kandidatura za predsjednika stranke Radnicke Partije eBiH

Komentar by Sponsored content


Sponsored content


Na vrh Go down

Na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu